2012.07.06
Wyniki konkursu H2O DESIGN
Szanowni Państwo,

Przedstawiamy oficjalnie wyniki konkursu H2O Design Fundacji Banku Ochrony Środowiska.
Na konkurs zgłoszono 224 prace. Komisja sędziowska powołana przez organizatora konkursu zadecydowała o przyznaniu pięciu równorzędnych nagród głównych oraz dziesięciu równorzędnych wyróżnień. Osobna, pojedyncza nagroda została przyznana w głosowaniu Internautów.

NAGRODY GŁÓWNE

(kolejność alfabetyczna wg nazwiska Autora/Autorki)
  • Joanna Ignaczak, Samorządowe LO im. R. Traugutta w Zgierzu (nick placówki: SLO), praca pt. „Rainbow”
  • Dawid Kacprzak, II LO im. M. Konopnickiej w Radomiu (nick placówki: Konopeja), praca pt. „Zwierzęta bez wody są jak…”
  • Patrycja Klimek, LO w Międzychodzie (nick placówki: LOPMI), praca pt. „Kropla”
  • Ewelina Stalska, Gimnazjum w Korfantowie (nick placówki: GimKorf), praca pt. „Trzeba dać”
  • Gabriela Suchodolska, Filia Dzielnicowego Domu Kultury „Bronowice” w Lublinie (nick placówki: filiaddkbronowice), praca pt. „Fill Your Cup with Love”

(kolejność alfabetyczna wg nazwiska Autora/Autorki)
  • Agnieszka Celuch, XI LO im. M. Reja w Warszawie (nick placówki: Rej), praca pt. „Woda - naturalne źródło życia”
  • Katarzyna Czerniawska, Dom Kultury "Podgórze" w Krakowie (nick placówki: Podgórze), praca pt. „Policz wodę”
  • Małgorzata Grochowska, Zespół Szkół nr 51 w Warszawie (nick placówki: Domeyko), praca pt. „Nasz wybór”
  • Michał Łomiak, Publiczne Gimnazjum im. K. Klenczona w Dźwierzutach (nick placówki: Klenczonart), praca pt. „Wodne turbiny napędzają świat”
  • Karolina Omyła, Gminny Ośrodek Kultury w Rajczy (nick placówki: Agregat), praca pt. „Dobry sposób na oszczędność”
  • Rafał Pacyk, Zespół Szkół nr 1 im. prof. W. Rotkiewicza w Dzierżoniowie (nick placówki: Radiobuda), praca pt. „Najcenniejszy skarb – woda”
  • Martyna Paluch, II LO im. Cz. Miłosza w Jaworznie (LO2), praca pt. „Woda”
  • Sara Strączek, Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach (nick placówki: WDK Czyżowice), praca pt. „Ruch mojej gadki”
  • Barbara Wysocka, Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie (nick placówki: malpow52), praca pt. „Czyste jezioro”
  • Karolina Zabawska, Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach (nick placówki: GOK Wydminy), praca pt. „Niebieska ekspresja”

NAGRODA INTERNAUTÓW

• Natalia Pietrzak, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10: Gimnazjum nr 3 w Sosnowcu (nick placówki: G3), praca pt. „Uwolnić wodę”

Uroczyste rozdanie nagród Fundacji dla zwycięzców oraz osób wyróżnionych w konkursie nastąpi we wrześniu 2012 roku w siedzibie BOŚ S.A. w Warszawie. Nagrody specjalne przyznane przez Bank Ochrony Środowiska będzie można odebrać także we wrześniu.
Szczegółowe informacje na ten temat zostaną Państwu przekazane poprzez portal konkursowy na początku roku szkolnego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają także wtedy dyplomy przesłane na adres placówki.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu „H2O design” za przesłane prace i bardzo twórcze potraktowanie tematu konkursu – ochrony wód.

Serdecznie gratulujemy!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy (h2o@fundacjabos.pl).
2012.06.06
Zachęcamy do głosowania na najlepsze projekty!
W zakładce PROJEKTY znajdują się prace konkursowe, na które każdy może zagłosować. Wybierzcie najlepszy projekt graficzny na kartę płatniczą.

Na głosy czekamy TYLKO do 30 czerwca.

Jak zagłosować? Oto krótka instrukcja:

Krok 1: Rejestracja na stronie konkursu
Należy podać jedynie login, hasło oraz adres e-mail, na który zostanie przesłany link aktywujący konto nowego użytkownika.

Krok 2: Logowanie do konta e-mail podanego podczas rejestracji. W celu potwierdzenia rejestracji należy kliknąć w link aktywacyjny, który został przysłany mailem od h2o@fundacjabos.pl.

Krok 3: Logowanie na stronie konkursu za pomocą loginu i hasła wybranego podczas rejestracji.

Krok 4: Wybór najlepszych prac w zakładce PROJEKTY.

UWAGA! Trzeba zagłosować na 4 projekty, inaczej głos nie zostanie policzony. Prosimy o uważne głosowanie, ponieważ nie można cofnąć raz oddanego głosu.
Bez lania wody
dr Witold Lenart, Uniwersytet Warszawski

Czy jak na filmach science fiction grozi nam wojna o wodę? Niby nie brakuje nam ... więcej»
Woda w skarbonce
doc. Anna Kalinowska, dyrektor UCBŚ

Często nazywa się wodę „białym złotem” z tą jednak różnicą, że bez złota ... więcej»
10 zasad oszczędzania wody
Można powiedzieć, że w dzisiejszym świecie woda dosłownie przelewa się nam przez palce. Warto ją oszczędzać, choćby kropelka po ... więcej»
Zapoznaj się z przedmiotem, na który masz zrobić projekt. Porównaj z kartami innych banków, zobacz, jak robią to zawodowi graficy. Przyjrzyj się, ile masz miejsca na obrazek i jakie stałe elementy muszą się na nim znaleźć. więcej»
Co to jest Ramowa Dyrektywa Wodna?
W Europie jedynie 1/3 wód powierzchniowych i ... więcej»
Bajka(ł) o wielkiej, słodkiej wodzie
Największym zbiornikiem czystej, nadającej ... więcej»
www.aktywniepozdrowie.pl